Szkoła Muzyczna w Gostyniu

ul. Strzelecka 28, 63-800 Gostyń, tel./fax: 65 572 33 21 (godz.8-20), e-mail: sekretariat.psm@interia.eu

Absolwenci

Rok szkolny 2016/2017

6-letni cykl nauczania
  • Apoczkin Nikodem - fortepian
  • Banaś Natasza - fortepian z wyróżnieniem
  • Bączkowska Wiktoria - flet poprzeczny
  • Paszkowiak Joanna - fortepian
  • Twardowska Agata - fortepian
  • Wika Eryk - perkusja
  • Włodarczyk Ewelina - fortepian
    4-letni cykl nauczania
  • Bilska Julia - gitara z wyróżnieniem
  • Binkowska Kamila - perkusja z wyróżnieniem
  • Grześkowiak Michał - akordeon z wyróżnieniem
  • Kochanowska Zofia - gitara
  • Kręgielczak Zofia - gitara
  • Sierżant Martyna - flet poprzeczny z wyróżnieniem
  • Słomianna Anna - gitara
    Absolwenci 2017

    Rok szkolny 2015/2016

    6-letni cykl nauczania
  • Bartkowiak Aleksandra - gitara
  • Kordus Julia - flet poprzeczny
  • Musielak Tomasz - fortepian
  • Wróblewski Wiktor - fortepian
  • Zawistowska Dominika - fortepian z wyróżnieniem
    4-letni cykl nauczania
  • Dorsz Jakub - trąbka
  • Grzesiak Radosław - gitara
  • Hamulska Monika - gitara
  • Konrad Mikołaj - saksofon
  • Kulczak Julia - fortepian z wyróżnieniem
  • Michalak Łukasz - trąbka
  • Nowak Hanna - gitara z wyróżnieniem
  • Szczegóra Anna - saksofon z wyróżnieniem
  • Teplik Justyn - saksofon z wyróżnieniem

    Rok szkolny 2014/2015

    Sześcioletni cykl nauczania
  • Andruszkiewicz Julia - saksofon z wyróżnieniem
  • Czwojda Katarzyna - fortepian z wyróżnieniem
  • Kaczmarek Katarzyna - skrzypce z wyróżnieniem
  • Konury Agata - gitara z wyróżnieniem
  • Kosmaciński Piotr - trąbka
  • Kurek Zuzanna - flet poprzeczny
  • Opielewicz Anna - akordeon
  • Picz Zofia - skrzypce z wyróżnieniem
  • Rosa Agnieszka - fortepian
  • Stachowiak Piotr - skrzypce
    Czteroletni cykl nauczania
  • Brycka Aleksandra - gitara
  • Brycki Mikołaj - saksofon z wyróżnieniem
    Absolwenci 2015

    Rok szkolny 2013/2014

    Sześcioletni cykl nauczania
  • Głaz Wiktoria - flet poprzeczny z wyróżnieniem
  • Kretkowski Jacek - saksofon
  • Łapawa Anna - fortepian z wyróżnieniem
  • Misiaczyk Maurycy - trąbka
  • Olejniczak Natalia - flet poprzeczny
  • Rolnik Jakub - trąbka
  • Ślachetka Zofia - skrzypce
  • Szwałek Marek - perkusja
  • Szymański Tymoteusz - saksofon
    Czteroletni cykl nauczania
  • Ciszak Bartosz - klarnet
  • Konopka Karolina - gitara z wyróżnieniem
  • Mruk Patrycja - gitara
  • Szal Andrzej - fortepian z wyróżnieniem
  • Wajszczak Wiktoria - trąbka z wyróżnieniem
  • Wojciechowska Jagoda - flet poprzeczny z wyróżnieniem
  • Wołos Rafał - sakshorn tenorowy z wyróżnieniem
    Absolwenci 2014

    Rok szkolny 2012/2013

    Sześcioletni cykl nauczania
  • Golniewicz Grzegorz - fortepian
  • Handke Adam - klarnet z wyróżnieniem
  • Kaczmarek Michał Jakub - akordeon
  • Mróz Karolina - skrzypce
  • Nowacki Mateusz - fortepian
  • Paterczyk Julia - skrzypce z wyróżnieniem
  • Rymkiewicz Tomasz - akordeon
  • Szczepaniak Maria - fortepian z wyróżnieniem
  • Wieczorek Agnieszka - skrzypce z wyróżnieniem
    Czteroletni cykl nauczania
  • Czwojda Konrad Piotr - puzon
  • Horała Szymon - saksofon
  • Kaczmarek Anna - flet poprzeczny z wyróżnieniem
  • KAczmarek Dawid - perkusja z wyróżnieniem
  • Kalitka Aleksandra - flet poprzeczny z wyróżnieniem
  • Nowak Patrycja - akordeon
  • Urbaniak Tobiasz - akordeon z wyróżnieniem
  • W.Rufael Julia - flet poprzeczny
  • Wojciechowska Weronika - gitara
  • Wołos Dawid - trąbka z wyróżnieniem

    Rok szkolny 2011/2012

    Absolwenci 2012

    Sześcioletni cykl nauczania

  • Nowak Michał Bernard-Saksofon z wyróżnieniem
    - naukę kontynuuje w Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu
  • Szymański Damian-Fortepian


    Czteroletni cykl nauczania

  • Grabny Tomasz-Saksofon
  • Kajczyk Dawid- Gitara
    uczeń Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. H. Wieniawskiego w Poznaniu
  • Krajka Marek- Gitara
  • Miara Jagoda -Klarnet
    uczennica Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. H. Wieniawskiego w Poznaniu
  • Nowacki Tobiasz-Perksuja
  • Nowak Adrianna - Klarnet
  • Joachim W.Rufael- Trąbka
    naukę kontynuuje w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu

    Rok szkolny 2010/2011



    Sześcioletni cykl nauczania

  • Grobelna Karolina-Skrzypce z wyróżnieniem
    uczennica Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzcyznej I st. im. H. Wieniawskiego w Poznaniu
  • Jędrzejewska Adrianna Maria-Flet poprzeczny z wyróżnieniem
    uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. R. Maciejejwskiego w Lesznie
  • Katarzyńska Małgorzata-Flet poprzeczny z wyróżnienim
  • Krzyżyńska Agnieszka-Fortepian z wyróżnieniem
  • Kowalska Kinga Weronika -Gitara z wyróżnieniem
  • Łapawa Hubert - Fortepian
  • Tomiak Maria - Skrzypce


    Czteroletni cykl nauczania

  • Kalitka Monika- Gitara z wyróżnieniem
  • Kurek Adam - Puzon
    uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. R. Maciejewskiego w Lesznie
  • Maturska Paulina- Flet poprzeczny
  • Olejniczak Karol - Trąbka
  • Rymkiewicz Katarzyna Teresa - Saksofon
  • Sikora Elżbieta - Saksofon z wyróżnieniem
  • Szczepaniak Jagoda- Flet poprzeczny

    Rok szkolny 2009/2010



    Sześcioletni cykl nauczania

  • Chmielarczyk Katarzyna - Fortepian z wyróżnieniem
  • Handke Wojciech- Fortepian z wyróżnieniem
  • Kasperkowiak Paweł - Fortepian z wyróżnienim
    uczeń Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu
  • Kaźmierczak Borys- Klarnet z wyróżnieniem
    uczeń Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu
  • Osińska Natalia - Flet poprzeczny
  • Szymandera Marta- Gitara

    Czteroletni cykl nauczania

  • Bernadek Kamil- Saksofon
  • Bigaj Sławomira- Gitara
  • Gruetzmacher Karol- Trąbka
  • Mruk Anna - Gitara
  • Mruk Dawid- Akordeon
  • Prałat Edwin- Akordeon
  • Pietrowska Marta-Gitara
  • Werwińska Martyna-Klarnet

    Rok szkolny 2008/2009

      6-letni cykl nauczania
    • Białoskórska Hanna Barbara – fortepian – wyróżnienie
    • Drab Paweł – gitara
    • Jędrzychowska Ewa Maria – fortepian – wyróżnienie
    • uczennica Poznańskiej Ogólnokszałcącej Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu
    • Kaczmarek Karolina – fortepian
    • Kuciak Anna Ewa – fortepian
    • Maćkowiak Ewa – fortepian
    • Maćkowiak Olga – fortepian
    • Rymkiewicz Filip – saksofon
    • Sobkowiak Wojciech Cezary – gitara
    • Szwałek Radosław – skrzypce
    • Wawrzyniak Przemysław – fortepian


    • 4-letni cykl nauczania
    • Biernacka Natalia – gitara
    • Jędrzejewski Kamil Marcin – gitara
    • Olejniczak Bartosz – trąbka
    • Praczyk Agata – flet poprzeczny

    Rok szkolny 2007/2008

    • Bigaj Magdalena Joanna – fortepian
    • Chmielarczyk Ireneusz – saksofon z wyróżnieniem
      (uczeń gimnazjum w ZSM nr 1 w Poznaniu)
    • Markowska Lena Magdalena – fortepian z wyróżnieniem
      (uczennica PSM II st. w ZSM im. R. Maciejewskiego w Lesznie)
    • Nowak Aleksander Wojciech – fortepian
    • Pankiewicz Agata – fortepian z wyróżnieniem
      (uczennica gimnazjum w ZSM nr 1 w Poznaniu)
    • Paszkowiak Arkadiusz – akordeon z wyróżnieniem
      (uczeń PSM II st. w ZSM im. R. Maciejewskiego w Lesznie)
    • Ratajczak Karolina – skrzypce z wyróżnieniem
      (uczennica gimnazjum w ZSM nr 1 w Poznaniu)
    • Szymanowska Aleksandra – gitara
    • Twardowska Anna – gitara
    • Wlekliński Waldemar – trąbka z wyróżnieniem
      (uczeń gimnazjum w ZSM nr 1 w Poznaniu)
    • Wosiak Anna Elżbieta – skrzypce z wyróżnieniem
      (uczennica gimnazjum ZSM nr 1 w Poznaniu)
    • Woźnica Bartosz – gitara

    Rok szkolny 2006/2007

    • Ciechanowska Angelika – flet
    • Chudy Jacek – skrzypce z wyróżnieniem
      (uczeń PSM II st. w ZSM im. R. Maciejewskiego w Lesznie)
    • Kordus Marek – saksofon z wyróżnieniem
      (uczeń Liceum Muzycznego im. M. Karłowicza w Poznaniu)
    • Lisiecka Joanna – fortepian
    • Maćkowiak Anna – skrzypce z wyróżnieniem
    • Nowak Małgorzata - fortepian
    • Paszkowiak Sylwia – skrzypce
    • Rymkiewicz Katarzyna – fortepian z wyróżnieniem
    • Ślusarek Barbara – fortepian
    • Twardowska Angelika – fortepian z wyróżnieniem
      (uczennica PSM II st. w ZSM im. R. Maciejewskiego w Lesznie)
    • Andrzejewska Agata – klarnet z wyróżnieniem
    • Chudy Karol – gitara z wyróżnieniem
    • Pawlicka Monika – saksofon
    • Polaczyk Monika – flet
    • Zygmaniak Andrzej – akordeon

    Rok szkolny 2005/2006

    • Bartosz Marcel – klarnet
    • Bieńkowska Zofia – skrzypce
    • Eisop Marika – flet
    • Furmann Wojciech – gitara
    • Jedlikowska Weronika – fortepian
    • Klupś Maciej – fortepian z wyróżnieniem
    • Krajka Daria – skrzypce z wyróżnieniem
      (uczennica PSM II st. w ZSM im. R. Maciejewskiego w Lesznie)
    • Pożęgowiak Beata – fortepian z wyróżnieniem
    • Ratajczyk Hubert – fortepian
    • Ratajczyk Olga – skrzypce
    • Rolnik Emilia – fortepian z wyróżnieniem
    • Rymkiewicz Joanna – fortepian
    • Wawrzyniak Małgorzata – fortepian
    • Zaremba Ryszard – fortepian
      (uczeń Liceum Muzycznego im. M. Karłowicza w Poznaniu)
    • Zawieja Zuzanna – flet
    • Andrzejewski Igor – saksofon
    • Błażejczak Anna – klarnet z wyróżnieniem
    • Borowczyk Marek – saksofon z wyróżnieniem
    • Furmann Maria – gitara
    • Gembiak Agnieszka – fortepian
    • Gembiak Małgorzata – flet z wyróżnieniem
    • Prałat Adrian - fortepian
    • Radomski Damian – gitara
    • Szwałek Dariusz Roman – akordeon
    • Tomczak Anna – flet
    • Tuchołka Agata - flet
      (uczennica Liceum Muzycznego im. M. Karłowicza w Poznaniu)

    Rok szkolny 2004/2005

    • Adamczak Tomasz – saksofon
    • Błaszyk Łukasz – akordeon
    • Kasperkowiak Kamila – fortepian
    • Kozaczek Marta – skrzypce z wyróżnieniem
      (uczennica Liceum Muzycznego im. M. Karłowicza w Poznaniu)
    • Mądra Agata – skrzypce
    • Olejniczak Karolina - skrzypce
    • Parysek Witold – flet
    • Pohl Magdalena – fortepian
    • Szafranek Romina – skrzypce
    • Juskowiak Justyna – flet
    • Karolewicz Adrian – saksofon
    • Kędzia Martyna – akordeon
    • Nowak Katarzyna – gitara
    • Turczyński Patryk - trąbka

    Rok szkolny 2003/2004

    • Dworniczak Hanna – skrzypce
    • Kaczor Dorota – flet
    • Kosmacińska Lidia – flet
    • Kosmaciński Mateusz – fortepian
      (student WSZ w Lesznie)
    • Kozłowska Marzena – fortepian
    • Kurek Jakub – trąbka
      (uczeń Liceum Muzycznego im. M. Karłowicza w Poznaniu)
    • Norman Aleksandra – flet
    • Nowak Anna Maria – fortepian
    • Ryczkowska Joanna – fortepian
    • Stasiowska Paula - fortepian
    • Twardowska Nina – fortepian
    • Mendyka Mateusz – puzon
      (uczeń Liceum Muzycznego im. M. Karłowicza w Poznaniu)
    • Niedziela Katarzyna – gitara

    Rok szkolny 2002/2003

    • Albert Faustyna – fortepian
    • Błaszyk Wiesława – akordeon
    • Grześkowiak Sławomir – klarnet
    • Jakubowska Magdalena – fortepian
    • Jakubowski Bartosz – gitara
    • Kaniewski Karol – tuba
    • Kordus Grzegorz – fortepian
    • Maćkowiak Joanna – skrzypce
    • Malska Ewa – fortepian
    • Pawlicka Monika – akordeon
      (studentka WSP w Zielonej Górze)
    • Sadzka Katarzyna – fortepian
    • Sarbinowska Marlena – klarnet
    • Stachowiak Marcin – trąbka
    • Starosta Tomasz – trąbka
      (uczeń PSM II st. w ZSM im. R. Maciejewskiego w Lesznie)
    • Urbaniak Dawid – akordeon z wyróżnieniem
      (ZSM im. R. Maciejewskiego w Lesznie)
    • Wasiak Krzysztofa – gitara z wyróżnieniem
      (uczennica Liceum Muzycznego im. M. Karłowicza w Poznaniu)
    • Wujczak Michalina – gitara

    Rok szkolny 2001/2002

    • Fórmanowski Piotr – saksofon
    • Kaniewska Maria – fortepian
    • Kaźmierczak Weronika – flet
    • Kokot Michał – fortepian
    • Kołodziejczak Mariola – akordeon z wyróżnieniem
    • Kończak Maciej – gitara
      (student AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu)
    • Kościelniak Tomasz – gitara
    • Kozłowska Beata – klarnet z wyróżnieniem
    • Kozłowski Paweł – saksofon z wyróżnieniem
    • Matuszewska Karolina – flet
    • Rutkiewicz Anna – flet
    • Szcześniak Karol – gitara
    • Śląski Albert – saksofon
    • Świerad Hanna – fortepian
    • Tęgi Maciej – gitara
    • Zbiorczyk Robert – fortepian

    Rok szkolny 2000/2001

    • Adamczak Leszek – fortepian
    • Adamczak Łukasz – fortepian
    • Adamczak Marcin – fortepian
    • Ciszewicz Jakub – akordeon
    • Czerwińska Joanna – fortepian
    • Feledziak Jacek – skrzypce
    • Laskowski Tomasz – saksofon
    • Mądra Barbara – skrzypce z wyróżnieniem
      (uczennica PSM II st. w ZSM im.R.Maciejewskiego w Lesznie)
    • Mądry Maria Teresa – gitara z wyróżnieniem
    • Płaczek Barbara – fortepian

    Rok szkolny 1999/2000

    • Berger Daniel – fortepian
    • Brodziak Rafał – fortepian
    • Fiebig Jakub – skrzypce z wyróżnieniem
      (absolwent Liceum Muzycznego im. M. Karłowicza w Poznaniu)
    • Gerowska Dorota – fortepian z wyróżnieniem
    • Gerowska Marta – fortepian z wyróżnieniem
    • Glapiak Aleksandra – fortepian
    • Harendarz Marcin – saksofon
    • Klupś Katarzyna – fortepian z wyróżnieniem
    • Kulak Marta – skrzypce z wyróżnieniem
    • Krystkowiak Małgorzata – fortepian
    • Laskowska Maria – skrzypce z wyróżnieniem
      (studentka AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu)
    • Nikonowicz Marta – fortepian z wyróżnieniem
    • Orysiak Rafał – fortepian
    • Pietrzykowska Agata – fortepian z wyróżnieniem
    • Pazoła Katarzyna – akordeon z wyróżnieniem
      (absolwentka PSM II st. im. R. Maciejewskiego w Lesznie)
    • Rajewska Marta – fortepian
    • Sadzki Tomasz – akordeon
    • Święcicka Marta – flet z wyróżnieniem
      (studentka AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu)
    • Święcicki Maciej – trąbka

    Rok szkolny 1998/1999

    • Feledziak Wojciech – trąbka
    • Gogół Małgorzata – fortepian z wyróżnieniem
      (absolwentka WSZ w Lesznie)
    • Kaczor Leszek – trąbka z wyróżnieniem
      (absolwent AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu)
    • Kaczor Tomasz – puzon z wyróżnieniem
      (absolwent AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu)
    • Kasperski Jakub – gitara z wyróżnieniem
      (absolwent UAM, muzykologia)
    • Lachmann Robert – trąbka
    • Markowska Agnieszka – flet
    • Matuszewski Krzysztof – akordeon
    • Nowak Marcin – klarnet
    • Pawelec Katarzyna – fortepian
    • Piotrowiak Andrzej – saksofon
    • Rajewski Piotr – gitara
    • Ratajczak Bartłomiej – akordeon
    • Smektała Małgorzata – fortepian z wyróżnieniem
      (absolwentka Liceum Muzycznego im. M. Karłowicza w Poznaniu)
    • Sprutta Daria – klarnet z wyróżnieniem
    • Wolniewicz Katarzyna – fortepian z wyróżnieniem
    • Wujek Maria – klarnet
    • Wytykowska Agnieszka – trąbka z wyróżnieniem

    Rok szkolny 1997/1998

    • Bajerski Maciej – akordeon
    • Dojcz Wojciech – gitara
    • Gościniak Wojciech – gitara
    • Jakubowska Julia – saksofon
    • Kabała Krystian – fortepian z wyróżnieniem
    • Kaczor Piotr – trąbka
      (absolwent AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu)
    • Klimkowski Tomasz – akordeon z wyróżnieniem
    • Kubiak Danuta – fortepian z wyróżnieniem
    • Pawlak Piotr – gitara
    • Stańczak Łukasz – saksofon
    • Tomczak Ewa – gitara z wyróżnieniem
      (absolwentka AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu)

  •