Szkoła Muzyczna w Gostyniu

ul. Strzelecka 28, 63-800 Gostyń, tel./fax: 65 572 33 21 (godz.8-20), e-mail: sekretariat.psm@interia.eu

Pedagodzy i pracownicy szkoły

Obecni pedagodzy

  • mgr Katarzyna Grzybowska (od 2001) – dyrektor, zajęcia ogólnomuzyczne
  • mgr Agnieszka Dowdo-Rozmianiec (od 2003) – chór, fortepian dodatkowy
  • mgr Szymon Franek (od 2013) – klasa perkusji
  • mgr Joanna Latusz (od 2015) – rytmika
  • mgr Wojciech Michalik (od 2015) – klasa akordeonu
  • mgr Maciej Kończak (od 2009) – klasa gitary
  • mgr Maria Markowska (od 1994) – klasa fortepianu, akompaniament
  • mgr Barbara Mądra (od 2015) – przedmioty ogólnomuzyczne
  • mgr Justyna Pikulska (od 1996) – klasa fletu poprzecznego, zespół fletowy
  • mgr Damian Ruskowiak (2009) - klasa trąbki i puzonu, zespół instrumentów dętych blaszanych
  • mgr Agata Sanocka (od 2017) – klasa skrzypiec
  • mgr Krzysztof Szymkiewicz (od 2005) – klasa fortepianu, akompaniament
  • mgr Grzegorz Tomaszewski (od 2005) – klasa gitary
  • mgr Jacek Węglarz (od 1994) – klasa klarnetu i saksofonu, zespoły instrumentów dętych drewnianych

Pracownicy administracji i obsługi

  • Krystyna Klupś – główna księgowa (od 1994)
  • Małgorzata Musiołowska – starszy referent (od 2009)
  • Iwona Glinka – pracownik obsługi (od 1994)
  • Maria Ciesielska – pracownik obsługi (od 1996)
  • Janusz Wojciechowski – pracownik obsługi (od 1997)

Spis wszystkich pedagogów w historii szkoły

  • mgr Lajla Zaborowska (od 1994-2015) – dyrektor, chór, zespoły instrumentalne
  • mgr Katarzyna Grzybowska (od 2015) - dyrektor, (od 2001) – przedmioty teoretyczne
  • mgr Rafał Adamczak (2003-2005) – klasa gitary
  • mgr Mieczysław Andersz (1994-2009) – klasa gitary
  • Ewa Andruszkiewicz (1994-1995) – klasa skrzypiec
  • mgr Agnieszka Dowdo-Rozmianiec (od 2003) – klasa fortepianu, fortepian dodatkowy
  • mgr Wioletta Drab (od 1994 do 2017) – klasa fortepianu, kształcenie słuchu z rytmiką
  • mgr Szymon Franek (od 2013) – klasa perkusji
  • mgr Artur Erenfeld (od 2005) – klasa trąbki
  • mgr Elżbieta Kasztelan (od 1996 do 2017) – klasa skrzypiec
  • mgr Irena Kaźmierczak (od 2005-2015) – klasa akordeonu
  • mgr Maciej Kończak (od 2009) – klasa gitary
  • mgr Anna Kozub (2000-2001) – klasa fortepianu, akompaniament
  • Genowefa Klawiter (1998-2001) – klasa fortepianu
  • mgr Joanna Latusz (od 2015) – rytmika
  • mgr Maria Markowska (od 1994) – klasa fortepianu, akompaniament
  • mgr Agnieszka Marszałkiewicz (1998-2000) – przedmioty teoretyczne
  • mgr Barbara Mądra (od 2015) – przedmioty teoretyczne
  • mgr Wojciech Michalik (od 2015) – klasa akoredonu
  • mgr Alicja Orzechowska (1999-2001) – klasa fortepianu, akompaniament
  • mgr Justyna Pikulska (od 1996) – klasa fletu poprzecznego, zespół fletowy
  • mgr Mariusz Pikulski (1995-2003 ) – klasa instrumentów dętych blaszanych
  • mgr Luiza Roze-Zielińska (1997-1999) – klasa fortepianu, akompaniament
  • Ryszard Przybyła (1994-2005) – klasa akordeonu
  • mgr Krzysztof Sala (2003-2005) – klasa trąbki
  • mgr Krzysztof Szymkiewicz (od 2005) – klasa fortepianu, akompaniament
  • mgr Michał Schulz (2017) – klasa fortepianu, akompaniament
  • mgr Grzegorz Tomaszewski (od 2005) – klasa gitary
  • mgr Izabella Walczak (1995-1996) – klasa skrzypiec
  • mgr Jacek Węglarz (od 1994) – klasa klarnetu i saksofonu, zespoły instrumentów dętych drewnianych
  • mgr Andrzej Żuchlewski (2001-2005) – klasa fortepianu, akompaniament

Spis wszystkich pracowników administracji i obsługi w historii szkoły

  • Krystyna Klupś – główna księgowa (od 1994)
  • Barbara Mikołajska - starszy referent (1994-1998)
  • Irena Michalska - starszy referent (od 1998 - 2008)
  • Małgorzata Musiołowska – starszy referent (od 2009)
  • Iwona Glinka – pracownik obsługi (od 1994)
  • Maria Ciesielska – pracownik obsługi (od 1996)
  • Janusz Wojciechowski – pracownik obsługi (od 1997)